Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çok ACİL RC 304 JANT LAZIM
Arkadaşlar ya çok acil RC 304 jant yaması lazım forumda bulamadım elinde link olan varsa atarsa çok sevinirim

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

İmage
Ara
Tazmanya Canavarın Linki Varmı ?

İmage

Ara
Kardeşim bende aramıştım buldum

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...] bulabilirsin. Yardımcı olabildiysek ne mutlu bize..
Ara
kardeşim onun nasıl kurulduğunu bılmıyorum ya bide onu soylesen birde kodunu tabi
İmage
Ara
Umutcan kardeşim link yok ama resmini atabilirim Smile
İmage
Ara
(04-22-2013, 10:46 PM)yunusemre Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]kardeşim onun nasıl kurulduğunu bılmıyorum ya bide onu soylesen birde kodunu tabi

Öncelikle XRG Rims Manager lazım.
[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
eğer istersen nasıl kullanıldığnı da anlatırım. şimdi RC 304 ü indirdiğinde XRM (rims manager) klasörüne .cem dosyalarını at. .dds dosyalarını da LFS-data-dds dosyasına at. Atarken BORBETA olarak attıysan XRM açtığın zaman BORBETA yı seçerek uygulayabilirsin...
İmage

Yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkürlerimi ve +rep lerini iletiyorum.. Gönül rahatlığıyla karar verdim ve sonucu güzel Smile
Ara
(04-28-2013, 06:38 AM)~yaVuzz~ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
(04-22-2013, 10:46 PM)yunusemre Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]kardeşim onun nasıl kurulduğunu bılmıyorum ya bide onu soylesen birde kodunu tabi

Öncelikle XRG Rims Manager lazım.

eğer istersen nasıl kullanıldığnı da anlatırım. şimdi RC 304 ü indirdiğinde XRM (rims manager) klasörüne .cem dosyalarını at. .dds dosyalarını da LFS-data-dds dosyasına at. Atarken BORBETA olarak attıysan XRM açtığın zaman BORBETA yı seçerek uygulayabilirsin...

Teşekkürler
HAYAT BİR OYUNSA , BİZDE JETON ÇOK AGA ...
Teşekkürler kardeşim buldum jantı ve yaptım
İmage
Ara
Bir şey değil hayırlı olsun güle güle oyna Big Grin
İmage

Yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkürlerimi ve +rep lerini iletiyorum.. Gönül rahatlığıyla karar verdim ve sonucu güzel Smile
Ara
Jantı Bulduysan Bizede Bi Verirmisin Kardeş +2 Veririrm.
İmage
İmage
Ara

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi